Defne Samyeli'den Cem Yılmaz itirafı
Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile mutlu bir beraberlik yaşayan Defne Samyeli, aşkı hakkında özel açıklamalarda bulundu. Samyeli, "Çok uzun yıllardır yakından olmasa da tanıdığım birisi Cem. Zaten seyircisi ve hayranıydım. Nasıl olmayayım?" dedi.
MAGAZİN , 30 Eylül 2018 Pazar, 14:42
Defne Samyeli'den Cem Yılmaz itirafı

Komedyen Cem Yılmaz ile beraberlik yaşayan eski sunucu Defne Samyeli, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Samyeli, ünlü komedyenle güzel bir ilişki yaşadıklarını ve Cem Yılmaz'a her yönüyle hayran olduğunu söyledi.

"KİŞİLİĞİNİ YAKINDAN TANIDIKÇA HAYRANLIĞIM DAHA DA ARTTI"

Madame Figaro dergisine konuşan Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile ilişkisini şöyle anlattı:

"Çok uzun yıllardır yakından olmasa da tanıdığım birisi Cem. Zaten seyircisi ve hayranıydım. Nasıl olmayayım? Yıldız olursunuz olmasına... Cem gibi komedyenliği, oyunculuğu, yazarlığı, çizerliği, sinemacılığı, müzisyenliği ile elini attığı her işte farkını ortaya koyarak yeni norm belirleyen kaç kişi var ki? Kişiliğini yakından tanıdıkça beğenim katlanarak arttı. Çok sahici, çok iyi kalpli, özenli, eğlenceli, harika bir insan."

"SANKİ ZATEN OLMASI GEREKEN BUYMUŞ"

"İlişki kararı diye bir şey yok aslında; her şey bir anda gelişti. Sanki zaten olması gereken buymuş, zaten biz berabermişiz ya da olmalıymışız gibi bir his. Her şey onunla güzel. Ortak bir dilimiz var, çok anlaşıldığımı ve karşımdakini çok anladığımı hissettim. Benim için çok değerli bir şey bu."

CEM DE DEFNE'YE OLAN HAYRANLIĞINI DİLE GETİRMİŞTİ

İlişkilerinin başlamasının hemen ardından Cem Yılmaz da sevgilisi Defne Samyeli'ye hayran olduğunu dile getirmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR