Defne Samyeli, reyting rekorları kıran dizide
Eski haber spikeri Defne Samyeli, cuma günleri yayınlanan İstanbullu Gelin dizisine dahil oldu. Samyeli, konuk oyuncu olarak yer alacak.
MAGAZİN , 31 Ocak 2018 Çarşamba, 15:55
Defne Samyeli, reyting rekorları kıran dizide

Ekran tarihinin unutulmaz haber spikerleri arasında yer alan Defne Samyeli, son yıllarda oyuncu ve şarkıcı kimlikleriyle adından söz ettiriyor. Samyeli şimdi de reyting rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisine dahil oldu.

DAHA ÖNCE KURTLAR VADİSİ'NDE DE OYNAMIŞTI

Önceki yıl Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği ajan Zeynep karakteriyle beğeni toplayan Samyeli, son dönemde çok sayıda film ve dizi teklifi alıyor. Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Samyeli'nin, Star TV'nin cuma akşamlarına damgasını vuran fenomen dizisi 'İstanbullu Gelin'e konuk oyuncu olacağı öğrenildi.

GARİP'İN ESKİ EŞİ ROLÜNDE OLACAK

Samyeli O3 Medya imzalı 'İstanbullu Gelin'de Garip karakterini canlandıran usta tiyatrocu Tamer Levent'in eski eşi Siren'i canlandıracak. Defne Samyeli'nin de pek çok ünlü isim gibi dizinin sıkı bir takipçisi olduğu konuşuluyor. Zeyney Günay Tan ile Deniz Koloş'un yönettiği "İstanbullu Gelin"i ödüllü, başarılı kalem Deniz Akçay yazıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR