Demet Akalın'dan "Seren Serengil'i neden sildi?" sorusuna bomba cevap
Demet Akalın, Instagram'da Seren Serengil'i silmesi hakkında yayınlanan gönderiye, "Benim ne mesajla isim olur ne de düşmanlıkla. Yeni bir transferle zaten beni bol bol konuşacaksınız" diyerek müjdeyi verdi. Akalın'ın bu yorumu ise takipçilerini heyecanlandırdı.
MAGAZİN , 02 Ekim 2018 Salı, 09:36
Demet Akalın'dan "Seren Serengil'i neden sildi?" sorusuna bomba cevap

Demet Akalın, boşandıktan sonra zor gününde yanında olmadığı gerekçesiyle Seren Serengil'i Instagram hesabından yayınladığı mesajla hayatından çıkardığını duyurmuştu. Magazin gündeminde çok konuşulan konuyla alakalı Instagram'da magazin yorumcusu Bilal Özcan'ın "Demet Akalın Seren'i neden sildi? sorusuna Akalın'danyorum geldi.

Demet Akalın, gönderiye yorum yaptığında ise yeni bir tansferin müjdesini de verdi. Ünlü şarkıcının müjdesini verdiği transferinin ise merak konusu oldu.

"BEN İŞİME GÜCÜME BAKARIM"

Akalın Instagram'da yaptığı yorumda. "Bilal abicim zor günlerdeen gecen benim ne mesajla isim olur ne de düşmanlıkla... Allah herkesin kalbine gore versin. Hayat bunları dert etmeyecek kadar kısa inan. Tek kırıldığım sevgili Gülşen di oda gönlümü aldı yoksa o onu demiş bu bunu demiş başkaları ne demiş inan boş şeyler. Ben isime gücüme bakıyorum yeni bir transferle zaten beni bol bol konuşacaksınız sizi seviyorum saygılar hürmetler." diyerek hakkında konuşulan konulara cevap verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR