Demet, 'Nafakaları ödemiyor' demişti, Mehmet dekontları paylaştı!
Demet Şener, çocuklarının nafakasını ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlattığı eski eşi İbrahim Kutluay, hakkındaki suçlamalarla ilgili basın açıklaması yaparak ödediği nafakaların dekontlarını paylaştı.
MAGAZİN , 10 Mayıs 2019 Cuma, 11:50
Demet, 'Nafakaları ödemiyor' demişti, Mehmet dekontları paylaştı!

Demet Şener, geçtiğimiz Mart ayında boşandığı İbrahim Kutluay'ın iki çocuğu için ödemesi gereken Nisan ayı nafakası olan 32 bin 500 TL'nin ödemediğini iddia ederek icra takibi başlattı.

Nafaka ödemediği yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanlayan Kutluay, dün 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak "Nafakayı ödemediğime dahil bir beyanda bulundu bende nafakayı ödediğime dair dekontları mahkemeye sundum." dedi. Kutluay, mahkemeye sunduğu dekontları yaptığı basın açıklamasında paylaştı.

"HAYATIMDA BÖYLE YÜZSÜZLÜK GÖRMEDİM"

Kutluay'ın açıklamalarının ardından programa telefonla bağlanan Demet Şener ise, "Anlaşmamızda her ayın 1'inde nafaka yatacak ayın 15'inde değil. Ben icra kararını başlattıktan saatler sonra yatırdı. hala yatmadı hadi çıkarsın dekontları. Ben hayatımda böyle bir yüzsüzlük arsızlık görmedim" demişti.

DEKONTLARI YAYINLADI

İbrahim Kutluay, basın açıklamasında şunları söyledi: "Demet Şener'in 08.05.2019 tarihli beyanlarına karşı, gerekli açıklamalarda bulunmuş; fakat konunun detaylarına girmemiştim. Demet Hanım'ın açıklamalarına karşı cevapları ile söylemlerim mutlak doğrulandı; fakat yine de biraz daha ayrıntı vermeyi uygun gördüm.Konuyla ilgili dokümanları aşağıda bilgilerinize sunarım."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR