Devletin zirvesi AK Partili vekilin düğününde bir araya geldi
AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünsal Ban dünya evine girdi. Düğüne, Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB Adayı Yıldırım ve Ticaret Bakanı Pekcan'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
GÜNDEM , 29 Nisan 2019 Pazartesi, 12:30
Devletin zirvesi AK Partili vekilin düğününde bir araya geldi

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile Ankara Hacı BayramÜniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünsal Ban dünya evine girdi. İstanbul da yapılan düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB Adayı Binali Yıldırım, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın yanı sıra çok sayıda davetliler yer aldı.

DÜĞÜN, İSTANBUL'DA BİR OTELDE GERÇEKLEŞTİ

İstanbul'da bir otelde gerçekleşen düğüne, Ahde Vefa Platformu Başkanı Nuran Kırlak, Platformun siyasi danışmanı Taner Akkuş, platform üyelerinden Ünlü yazar Ayşe Aslı Tufan, Melike Taşkesenlioğlu, AK Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Ayşe Çenet ile eşi Beyoğlu Sosyal Hizmetler Müdürü Bilal Çenet, Nesibe Güloğlu, Saniye Gönen, 15 Temmuz Gazisi Onur Tamdoğan, Sevda Baturünlü, Ünlü sunucu Necati Selvitop, Merve ve Abdullah Yılmaz çifti de katılım sağladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA YER ALDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yer aldığı törene, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin, Ankara Hacı Bayram Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zakir Avşar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyon Bşk. Selami Altınok ile milletvekilleri ve seçkin bir davetli grubu katıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR