Doğugücü namağlup şampiyon - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Doğugücü namağlup şampiyon
U-19 Yaş Ligi 2. Küme 5.Grup'ta ipi ğöğüsleyen Kırmızı Siyahlılar, elde ettiği başarıyla adını U-19 Yaş Ligi 1. Küme'ye yazdırmayı başardı.
BURSA'DA SPOR , 04 Ekim 2017 Çarşamba, 07:47
Doğugücü namağlup şampiyon

RAHAT KAZANDI

Bursa U-19 Yaş Ligi 2. Küme 5. Grup'ta şampiyon Doğugücüspor oldu. Kırmızı Siyahlılar şampiyonluk maçında Kurtuluş sahasında Yenicespor'u 4-0 gibi rahat bir skorla devirdi ve adını U-19 Yaş Ligi 1. Küme'ye yazdırmayı başardı. Şampiyonluk maçında Bursa BASKF Başkanı Osman Kılıç, Federasyon temsilcisi Nedim Sevim, Bursa Futbol Tertip Komite Üyesi ve İnegöl Futbol İlçe Temsilcisi Osman Gümüş, Doğugücüspor Başkanı Osman Taşdemir'in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar hazır bulundular.

OYUNCULARINI KUTLADI

Şampiyonluk maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Doğugücüspor Altyapı Antrenörü İsmail Derman, "Bu sezon yeniden yapılanmaya gittik. Başkanımız Osman Taşdemir ile yöneticilerin de verdiği büyük destekle iyi bir ortam yakaladık. Hedefimiz, bütün altyapı kategorilerinde de başarılı olmak ve kulübümüzden nitelikli oyuncular çıkarmak. Ayrıca oyuncularımı oynadıkları başarılı futbol için tek tek kutluyorum" dedi. Altyapı antrenörü İsmail Derman maç sonunda şampiyonluk sevinci yaşayan futbolcular tarafından omuzlara alındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR