Doğukan Manço yeni gözdesiyle Bursa'da
Daha önce Bursalı şarkıcı Tuğba Yurt ile sahneleri kasıp kavuran Doğukan Manço, yeni partneri Funda Kılıç ile birlikte Bursa Hakimiyet'e konuştu.
MAGAZİN , 11 Kasım 2016 Cuma, 06:08
Doğukan Manço yeni gözdesiyle Bursa'da
Muharrem VURUCULAR'ın özel haberi

Tuğba Yurt ile birlikte 'Sakin Ol' şarkısını yeniden yorumlayan ve oldukça ses getiren Doğukan Manço, yeni partneri Funda Kılıç ile ilk kez Bursa'ya geldi. A Loft Otel'de Bursa Hakimiyet'in sorularını yanıtlayan ikili, 3 yıldır süren çalışmalarının meyvelerini almak istediklerini dile getirdi. Manço, Funda Kılıç'ın farkını dans ederken şarkı söylemesi olarak ortaya koydu. Doğukan Manço, Funda ile repertuarlarını hem Türkçe hem de yabancı şarkılar olarak belirlediklerini de dile getirdi.ALEYNA KONUSUNU KAPATALIM

16 yaşında sahnelerde boy gösteren Aleyna Tilki hakkındaki sahne yasağını da değerlendiren ikili, ortak paydada buluşup Aleyna'nın üstüne fazlasıyla gidildiğini ifade etti. Funda ve Doğukan; Aleyna konusunun polemik haline geldiğinden de söz edeip genç ismin bir şekilde artık sahnede olmadığını, bu yüzden tartışmanın bitmesi gerektiğini savundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR