Doktor çift bu kadar da olmaz dedirtti
Ürolog Kadir A. 10 yıldır ayrı odalarda yaşadığı 24 yıllık eşinden “Beni uyutup eşyalarımı karıştırıyor” diye boşandı
GÜNDEM , 21 Ağustos 2016 Pazar, 19:46
Doktor çift bu kadar da olmaz dedirtti
Ürolog Prof. Dr. Kadir A., 10 yıldır aynı evde, ama ayrı katlarda ve ayrı odalarda yattıklarını iddia ederek 24 yıllık eşi bir çocuk annesi doktor Asuman A.'ya boşanma davası açtı. Prof. A., eşinin yemeğine uyku ilacı kattığını, peşine dedektif taktığını ve reşit olmayan çocuğun travma yaşamaması için yıllarca bu evliliğe katlandığını iddia etti. 24 yıl önce Asuman A. ile Kadir A.'nın bir çocukları oldu.

Küçüklüğünden beri çevresinde boşanmış ailelerin çocuklarının yaşadığı travmaları iyi bilen Prof. A. iddiaya göre kendi çocuğunun da bu durumu yaşamaması için eşinin baskılarına boyun eğdi. Bu durumu silah olarak kullandığı iddia edilen davalı eş, "senden boşanırım" diyerek kocasına zorla istediği şeyleri yaptırma yoluna gitti, kocasını olmadık ilişkilerle suçladı, peşine dedektif taktı. Hatta yemeğine evdeki eleman vasıtasıyla uyku ilacı koyup telefonlarını ve özel eşyalarını karıştırdı. Asuman A. 2006'da da evi terk etti. Ancak çocukları ağlayarak, "baba benim hatırım için annemi affetme, ama eve al, ayrı yaşayın, ben geldiğimde sizi aynı evde göreyim" şeklindeki ısrarları karşısında oğlunun üzülmesine dayanamayan davacı koca ayrı odada kalma şartıyla eşinin eve dönmesine müsaade etti.

TERK ETMESİNİN NEDENİ ALDATMA

Asuman A. ise kocasının iddialarının asılsız olduğunu söyledi. Asuman A.'nın avukatı, "Hiçbir zaman boşanmak istiyorum demeyen müvekkilim ayrı bir ev de tutmamıştır. Müvekkilim 2006 yılında evden ayrılmak istemesi ise kocasının başka kadınlarla olan birlikteliğini öğrenmesi üzerine olmuştur" dedi. Mahkeme çiftin boşanmasına karar verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR