'Dönme' yorumu sevgilisini çileden çıkardı
Futbolcu Gökhan Çıra, cinsiyet değiştirerek kadın olan sevgilisi Selin Ciğerci ile ilişkisine bir aşk pozu daha ekledi. Çıra, bir takipçisinin "Bu dönmeyle nasıl mutlu olabiliyorsun" yorumu üzerine çileden çıktı.
MAGAZİN , 23 Ağustos 2018 Perşembe, 11:57
'Dönme' yorumu sevgilisini çileden çıkardı

Cinsiyet değiştirip kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin, futbolcu Gökhan Çıra'yla aşkları tam gaz devam ediyor. Çift, sosyal medya hesaplarından sürekli birbirlerine olan aşklarını ifade eden paylaşımlar yapıyor. Türkiye'nin en çok ilgi çeken ve tartışılan çiftinden olan Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, paylaşımlarında bazen eleştiri oklarına hedef oluyor.

"BİR DÖNMEYLE NASIL MUTLU OLABİLİYORSUN"

O eleştirilerden bir tanesi Gökhan Çıra'yı çileden çıkarttı. Son paylaşımında Çıra, Selin Ciğerci ile birlikte olduğu fotoğrafını, "Bi ömür yetmez anlatmaya " notuyla paylaştı. Binlerce beğeni ve yorum alan paylaşıma bir takipçinin "Bir dönmeyle Nasıl Mutlu olabilir ki insan, sende de vardır arıza" yorumu üzerine Gökhan Çıra, "Sen kimsin ki bu seni ilgilendiriyo kendinden yaz buraya adam ol olamıyorsan da söyle adamlığı öğretelim sana" diyerek karşılık verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR