DOSAB futbolla coşacak
DOSAB Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen turnuvanın açılış törenine, DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk'ün yanı sıra DOSAB ve DOSABSİAD Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
BURSA'DA SPOR , 07 Nisan 2018 Cumartesi, 07:52
DOSAB futbolla coşacak

İLK MAÇLAR OYNANDI

Bu sene 13. kez organize edilen Geleneksel DOSAB Futbol Turnuvası geçtiğimiz gün başladı. DOSAB Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen turnuvanın açılış törenine, DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk'ün yanı sıra DOSAB ve DOSABSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, sanayiciler ve futbolseverler katıldı. 25 takımın mücadele edeceği turnuvanın başlama vuruşunu ise DOSAB Başkanı Özsoy gerçekleştirdi. 6 hafta sürecek turnuvanın ilk maçında ise PMS Alüminyum, rakibi Tiberina'yı 8-0 gibi net bir skorla mağlup ederken, aynı gün yapılan ikinci maçta ise Yücel Mensucat, Kapimsan'ı 6-1 yendi.

BAŞARI DİLEDİLER

Turnuvanın açılış konuşmasını gerçekleştiren DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, tüm takımlara başarılar dilerken bütün karşılaşmaların centilmenlik çerçevesi içerisinde geçmesi temennisinde bulundu. Törene katılan DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk de "DOSAB Futbol Turnuvası, şehrimizdeki OSB'ler içerisinde yapılan en köklü turnuvalardan biri. Bizler de yeni yönetim olarak bu turnuvayı geleceğe taşımak ve üzerine birer tuğla da koymak için gayret ediyoruz. Tüm takımlarımıza, sporcularımıza kolaylıklar diliyorum. Sonunda hak edenin kazandığı ve fair-play çerçevesinde maçlar olmasını diliyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR