Doumbia imzaya geliyor
Bursaspor uzun süredir peşinde olduğu Seydou Doumbia'da mutlu sona ulaştı. Yeşil Beyazlılar tecrübeli golcüyle 2 yıllığına anlaşma sağladı. 30 yaşındaki oyuncu iki gün içinde Bursa'da olacak.
BURSASPOR , 17 Ağustos 2018 Cuma, 07:58
Doumbia imzaya geliyor

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın 'Baba golcü' olarak lanse ettiği Seydou Doumbia transferinde taraflar anlaşmaya vardı. Tecrübeli futbolcunun menajerleriyle önceki gün Bursa'da yapılan görüşmede sözleşmenin süre sorunu ve ödeme planındaki anlaşmazlık sebebiyle transfer çıkmaza girmişti. Göztepe ile de temas halinde olan Seydou Doumbia'nın menajerleriyle dün yeniden görüşme gerçekleştirildi.

Menajerlerin 3 yıllık sözleşme istemesine rağmen Bursaspor istediği sonucu aldı ve 2 yıllık mukavele konusunda karşı tarafla anlaşma sağladı. Seydou Doumbia için Bursaspor bonservis ücreti ödemeyecek. Fildişi Sahilli futbolcu yılda 1,5 milyon Euro ücret alacak. Bonservisini elinde bulunduran Sporting Kulübü ile alacakları konusunda son toplantıları yapan Fildişi Sahilli futbolcunun iki gün içinde Bursa'da olacağı açıklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR