Düğünden 3 gün sonra karakolluk oldular
Samsun'da S.T., polise giderek üç günlük eşi B.E.T.'nin nikahta takılan 25 bin TL değerindeki altınları alıp kaçtığı gerekçesiyle şikayetçi oldu.
GÜNDEM , 07 Haziran 2014 Cumartesi, 11:30
Düğünden 3 gün sonra karakolluk oldular

Samsun'un Atakum İlçesi Atakent Yeni Mahalle'de, 26 yaşındaki S.T., polise giderek üç günlük eşi 24 yaşındaki B.E.T.'nin nikahta takılan yaklaşık 25 bin TL değerindeki altınları alarak evden kaçtığını iddia etti. B.E.T. ise ifadesinde, kocasının kendisine tecavüz ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Suçlamaları kabul etmeyen S.T., serbest bırakıldı.

İŞ DÖNÜŞÜ EŞİNİ EVDE BULUMADI

 Olay Samsun'un Atakum İlçesi Atakent Yeni Mahallede meydana geldi. İddiaya göre taksi şoförlüğü yapan S.T. ile daha önce bir kez evlenen B.E.T. geçen 30 Mayıs tarihinde evlendi. 2 Haziran tarihinde işten eve dönen S.T. eşini evde bulamayınca yakınlarına sorup bilgi almak istedi. Ancak ulaşamadı.

"HIRSIZ" VE "TECAVÜZ" SUÇLAMALARI

Daha sonra nikahta takılan ve yaklaşık 25 bin TL değerindeki altınları ve şahsi eşyalarının da evde olmadığı görünce, polise giderek şikayetçi oldu. Yaşar Doğu Mahallesi'ndeki ailesinin evinde yakalanan genç kadın, polise verdiği ifadede eşinin kendisine tecavüz ettiğini iddia ederek şikayetçi olduğunu belirtti. Altınları çaldığı iddialarını da kabul etmeyen B.E.T. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

TUTUKSUZ YARGILAMA KARARI

Polis daha sonra şikayet üzerine dün S.T.'yi gözaltına aldı. S.T., eşinin suçlamalarını kabul etmeyerek kendisine iftira atıldığını dile getirdi. Polisteki işlemleri tamamlanan S.T. bugün adliyeye sevk edildi. S.T. savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR