Düğününe 5 gün kala evi yandı
SAMSUN'da inşaatlarda demir ustası olarak çalışan 24 yaşındaki Fatih İmzaoğlu, cumartesi akşamı dünyaevine girmeye hazırlanırken, evinde çıkan yangında mutfaktaki beyaz eşyalar kullanılamaz hale geldi.
GÜNDEM , 22 Nisan 2013 Pazartesi, 14:49
Düğününe 5 gün kala evi yandı

İlkadım İlçesi Kışla Mahallesi'nde bugün meydana gelen olayda, hafta sonu düğün yaparak evlenecek olan Fatih İmzaoğlu, eşyalarını yerleştirmesi için ablasını yanına çağırdı. Eşyaları yerleştiren ablası, mutfakta akşam için yemek yaparken iddiaya göre tüpün alev alması sonucu yangın çıktı. Bu sırada sokakta olan Fatih İmzaoğlu, dumanları görünce eve koştu.

Tüpü ikinci kattan boş araziye atan İmzaoğlu, itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekibi, yangını söndürdü ancak mutfak kullanılamaz hale geldi. Tüpü dışarıya atarken ellerinden yaralanan Fatih İmzaoğlu ile yangını söndürmeye çalışırken yaralanan ablası, Gazi Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

Mutfakta yeni aldığı beyaz eşyaları yanan Fatih İmzaoğlu, daha borçlarını ödemediğini belirterek, "Cana geleceğine mala gelsin ama hafta sonu düğün yapacaktım" dedi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR