Ece Erken'den annesine sitem!
Sunucu Ece Erken'in annesi Nurhan Erken, sosyal medya hesabından kızıyla sorun yaşadığını dile getirmişti. Ece Erken'de annesine cevap vererek, "Evlatlarla uğraşılmaz, ilgilenilir." dedi.
MAGAZİN , 10 Ekim 2018 Çarşamba, 18:00
Ece Erken'den annesine sitem!

Ece Erken'in annesi Nurhan Erken, sosyal medya hesabından "Ben yoruldum artık. Biraz da babası babalık yapsın" diyerek kızıyla sorun yaşadığını gözler önüne sermişti. Ece Erken annesine cevap vererek, "Evlatlarla uğraşılmaz, ilgilenilir." dedi.

'EVLATLARLA UĞRAŞILMAZ, İLGİLENİLİR'

Bir süredir annesiyle küs olan Ece Erken, annesinin açıklamalarına sert bir yanıt verdi. Sunucu, "Uğraşılacak ne yaştayım ne de kötü durumdayım. Anneler, babalar evlatlarıyla uğraşmaz, ilgilenir" diyerek annesine olan kızgınlığını dile getirdi.

"BEN YORULDUM BİRAZ DA BABASI BABALIK YAPSIN"

Gçtiğimiz günlerde Anne Erken'in dikkatli bir takipçisi Ece Erken'in annesinin resimlerine beğeni ya da yorum yapmadığını dikkat çekmişti. Ardından da Nurhan Erken'e "Bir evlat anneye nasıl küsebilir" şeklinde mesaj yazmıştı. Bunun üzerine anne Erken, "Ece'yle alakası yok engellemeyi yapan bendim. Anneler kızınca gözü bir şey görmez. Ama sizleri rahatlatmak için engeli kaldırdım" yazmıştı. Ardından da anne Erken, "Ben yoruldum biraz babası babalık yapsın" mesajını yazarak kızıyla konuşmadıklarını ima etmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR