Ece Erken'den bomba itiraf
Yaklaşık bir aydır Serkan Uçar’la gözlerden uzak beraberlik yaşayan Ece Erken, Çağla Şikel ve Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programında kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile evleneceklerini açıkladı.
MAGAZİN , 12 Haziran 2014 Perşembe, 15:40
Ece Erken'den bomba itiraf

Aradığı aşkı bulduğunu söyleyen Erken'in, sevgilisinin jestleriyle adeta ayakları yerden kesilmiş durumda. Uçar'ın geçtiğimiz günlerde Erken'in evine 1000 adet kırmızı gül gönderdiği de akıllardan çıkmıyor.

Ece Erken, Her Şey Dahil programında Serkan Uçar'la ilk görüntülendikleri gün çekilen fotoğraflara da açıklık getirdi. İlk karede normalde otomobilin arkasında oturduğunu ve o günün ilk buluşmaları olduğunu söyleyen Ece Erken, fotoğraf çekildiği sırada aralarında hiçbir şey olmadığını açıkladı. Fakat otomobilin arkasında oturamadığını ve midesinin bulandığını söyleyen Erken, daha sonra ön koltuğa geçtiğini, bu defa polisin otomobili durdurduğunu, işte o sırada gazetecilerin fotoğraflarını çektiğini anlattı.

Serkan Uçar'ın annesinin çok saygıdeğer bir insan olduğunu, Uçar Ailesi'nin bir düğününde biraraya geldiklerini söyleyen Ece Erken, "Serkan'ın babasıyla çok samimi olmadığımız için bir şey söyleyemem" dedi.

Alişan da Serkan Uçar'la tanıştığını ve ona, "En fazla 9 ayın var. Sonra ya evlenirsin ya da ayrılırsın. Bizde bu işler uzamaz" dediğini söyledi.

Serkan Uçar, Ece Erken'le birlikte fotoğraflarının çekilmesinin hemen ardından ortaya atılan iddialar sonrasında Haberturk.com'u arayıp, haklarında çıkan haberlerin doğru olmadığını, Ece Erken'le bir birliktelikleri olmadığını iddia etmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR