Efsaneleri dinlemeye devam
Bursaspor'un unutulmaz futbolcuları Mehmet Vahap Çeki, Kemal Batmaz ve Haluk Erdem, geleceğin Timsahlarıyla bir araya geldi.
BURSASPOR , 10 Şubat 2017 Cuma, 05:20
Efsaneleri dinlemeye devam

Emre Bursaspor Futbol Akademisi'nde eğitim alan U16 ve U17 takımlarındaki öğrenciler geçtiğimiz gün Yeşil Beyazlı efsane futbolcular Mehmet Vahap Çeki, Kemal Batmaz ve Haluk Erdem ile Bursa Kent Müzesi'nde bir araya geldi. Bursa Kent Müzesi'nde gerçekleştirilen söyleşiye Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Adnan Örnek, U16 ve U17 takımı teknik heyeti ve futbolcuları katıldı.

D.KİEV MAÇINI UNUTAMIYORUM

Haluk Erdem, "Futbolcu olabilmek için yapılması gereken en önemli iki şey çok çalışmak ve iyi bir yaşantı" derken, Kemal Batmaz ise öğrencilere yaptığı konuşmada hedeflerine ulaşmaları için çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Panelin bir diğer efsanesi olan Vahap Çeki de 1974-75 sezonunda Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nda oynadıkları Dinamo Kiev maçlarını hala dün gibi hatırladığını belirtti. Söyleşinin sonunda Kemal Batmaz, Vahap Çeki ve Haluk Erdem'e günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR