Eğlence sonu oldu! Sevişmek istediği sırada...
26 yaşındaki model ve oyuncu Jordan Gratwick, İngiltere'de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Partide tanıştığı bir çiftle ‘eğlenceli’ bir gece geçirmek için, çiftin 1.5 milyon dolarlık malikanesine konuk oldu. Ancak gecenin sonu korkunç bitti.
DÜNYA , 27 Ekim 2016 Perşembe, 16:12
Eğlence sonu oldu! Sevişmek istediği sırada...
The Sun'da yer alan habere göre; 26 yaşındaki model ve oyuncu Jordan Gratwick, İngiltere'de bulunan bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Partide tanıştığı Laima Sinka ve Brandon Hersey'le ‘eğlenceli’ bir gece geçirmek için, Brandon'ın babasının 1.5 milyon dolarlık malikanesine konuk oldu.

Ancak Jordan uyuşturucu ve alkolü karıştırmıştı. Bilinmeyen bir nedenle birden fenalaştı ve görevliler gelene kadar yaşamını kaybetti. 

\"\"
Jordan Gratwick 26 yaşındaydı. 

'BİZİ SEVİŞİRKEN İZLEMEK İSTEDİ AMA YERE YIĞILDI'

Laima daha sonra verdiği ifadede ‘Erkek arkadaşımla beni sevişirken izlemek istediğini söyledi. Brandon, Jordan’ın bana asla dokunmamasını söyledi. Gitmek istediğimi söyledim. Ancak Jordan çok kötü görünüyordu. Brandon’ın boğazına yapıştı ve çok korktum, onu öldürecek ve bana tecavüz edecek zannettim' dedi.
 
\"\"
Laima Sinka ve erkek arkadaşı, eğlenceli bir gece geçirmek istediklerini söyledi. 

BİR ANDA AĞZINDAN KÖPÜKLER GELDİ

İki erkeğin tartışmak için odadan çıktığını söyleyen Laima, daha sonra Jordan’ın ağzından köpükler geldiğini ve yere yığıldığını ifade etti. Panikle genç modelin babasını arayan ikili, hastane ekipleri gelene kadar Jordan’ın çoktan yaşamını yitirdiğini fark ettiklerini söyledi. 

ALKOL PROBLEMİ VARDI

Jordan’ın kız arkadaşı ise, genç modelin alkol problemi olduğunu ve uzun zamandır bu konuda tedavi gördüğünü belirtti. Ancak vücut geliştirmeye kafayı takan genç modelin kanında uyuşturucunun yanı sıra çok miktarda stereoid bulunduğunu ve kaslarının büyümesi için çeşitli karışımları koluna zerk ettiğini söylüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR