Ekrem İmamoğlu'ndan Şenol Güneş'e büyük övgü!
TFF ve beIN Sports tarafından düzenlenen Futbolun Süperleri ödül töreninde Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve futbolcularla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM , 02 Mayıs 2019 Perşembe, 20:40
Ekrem İmamoğlu'ndan Şenol Güneş'e büyük övgü!

EKREM İMAMOĞLU: "ŞENOL GÜNEŞ YÜZÜNDEN KALECİ OLACAKTIM"

Ekrem İmamoğlu gelen soru hakkında, "Çok futbolcu aklımdan geçebilir. Tarafsızlığımı korumak istiyorum. Ancak hem milli takım, hem de çok başarılı olduğuna inandığım Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş. Şenol Güneş yüzünden kaleci olacaktım. Onu başaramadım. Benim için bu yılın ve yılların futboldaki insanı Şenol Güneş'tir. Kaleciliği hedeflemiştim ama başramadım. Olamayınca demek ki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı" oldum. Şenol Güneş, "Kalecilik çok zor iş. Ben bıraktım." derken, İmamoğlu ise, "Kaleciliğimi bilmiyorsunuz. Belki bir yetenek keşfederdiniz." dedi ve eğlenceli anlar yaşandı.

FİKRET ORMAN: "GÜZEL BİR YARIŞ VAR"

Çok güzel bir yarış var. Süper Lig'in kıymetini bilmek lazım. Türkiye'de çok büyük bir rekabet var. Futbolun güzel taraflarını ortaya çıkarmak gerekiyor. Bu hafta Şenol hoca kimi oynatacak, Fatih hoca nasıl bir taktik belirleyecek bunları konuşmak lazım. Gündem yaratmak için algı oluşturmak spora zarar veriyor. Burak Yılmaz'ın gelişi sancılı bir süreç oldu ama müthiş bir değişim yarattı. Tabi futbol bir takım oyunu. Bütün takım olarak iyi gidiyoruz. İnşallah böyle devam eder.

BURAK YILMAZ: "TAKIM OLARAK MUTLUYUZ"

Çok güzel organizasyon. Futbolcuların sezon boyunca verdiği emeğin karşılığında, onları motive etmak açısından güzel bir organizasyon. Bireysel performanslarla ilgili bir akşam. Ödül alırsam çok mutlu olurum. Takım olarak çok mutluyuz.

GÖKHAN GÖNÜL: "BURADA OLMAK BÜYÜK BİR KEYİF"

Sadece ödül almak değil, burada bulunmak bizim adımıza büyük bir keyif. Peşimizden gelen birçok genç sporcuyu teşvik etmek açısından güzel bir gece. İnşallah bunun devamı gelir. Farklı insanların, farklı yıllarda güzel ödüller alacaklarını düşünüyorum. İnşallah devamı gelir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR