Elon Musk'dan oyun geliştiricilere çağrı
Çeşitli ilginç fikirlerini açıklamaktan çekinmeyen ve Twitter hoş diyaloglar kuran Elon Musk, Tesla araçlarıda oynanabilecek video oyunları geliştirmek istiyor. Ayrıca en iyi bazı Atari oyunlarının da yeni yazılım güncellemesiyle araçlara ekleneceği belirtildi.
TEKNOLOJİ , 02 Ağustos 2018 Perşembe, 20:18
Elon Musk'dan oyun geliştiricilere çağrı

Elon Musk, Twitter'dan yaptığı açıklamayla bazı en iyi Atari oyunlarının 4 hafta içinde Tesla araçlarına geleceği söyledi. Tesla arabaların 9.0 yazılım güncellemesi ile gelebilecek oyunlar arasında Missile Command, Pole Position ve Tempest gibi yapımlar var.

Aracınızla birilerini beklerken zaman geçirmek için faydalı olabilecek Tesla oyunlarını kontrol ederken öylece ekrana tıklamaya da gerek kalmayacak. Pole Position gibi yarış oyunlarında arabanın kendi direksiyonu kullanılabilecek.

Ayrıca video oyun geliştiricilerinin Tesla'ya başvurması için çağrıda bulunan Musk, çok eğlenceli oyunlar yapmak istediklerini belirtti. Musk'ın paylaşımlarına kullanıcılar çeşitli oyun önerileriyle karşılık verdi. Öneriler arasında Doom ancak Pokemon Go gibi yapımlar var ancak şu anda bu konuda resmi bir bilgi mevcut değil .

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR