Emniyet dışarı Duman içeri!
Ünlü rock grubu Duman, Kültürkpark Açıkhava Tiyatrosu'nda muhteşem bir konser verdi. Konserin son bölümünde, solist Kaan Tokgöze ve bir emniyet mensubunun yaptığı pazarlık geceye damgasını vurdu.
YAŞAM , 15 Ekim 2012 Pazartesi, 10:30
Emniyet dışarı Duman içeri!

Her yaptığı albüm ile listelerin zirvesinde yer alan Duman grubu, önceki akşam Kültürpark Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konser ile Bursa'daki hayranlarını bir kez daha büyüledi. Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kalarak muhteşem bir performans sergileyen grup, eski ve yeni şarkılarını binlerce seveniyle birlikte seslendirdi. Kaan Tokgöze ve grup elemanlarının konser bitiminde klasikleşen 'Bi daha' tezahüratlarını kırmadığı gecede, emniyet mensupları ile yapılan pazarlık görülmeye değerdi.

Beyler, son iki şarkı

3 saat boyunca rock müziğin sert rifleri ile coşkulu bir konser gecesine imzasını atan Duman'a doymayan hayranları, grubu bir kez daha sahneye davet ettiği sırada emniyet mensuplarının muhalefeti ile karşılaştı. Bursalı sevenlerini kırmayan grubun solisti Kaan Tokgöze'nin devreye girmesiyle çözülen pazarlık sonucunda, 2 şarkıya daha müsaade edildi.


 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR