En büyük kaptan Ömer Erdoğan
16 Mayıs 2010’da şampiyonluk kupasını havaya kaldıran ve aktif futbol yaşamını bitirme kararı alan Ömer Erdoğan, Atatürk Stadı’na son kez çıktı. Deneyimli krampon duygusal anlar yaşadı.
BURSASPOR , 14 Mayıs 2013 Salı, 09:07
En büyük kaptan Ömer Erdoğan

Sezon sonunda aktif futbol yaşamına son noktayı koyacak Bursaspor kaptanı Ömer Erdoğan Atatürk Stadı’ndaki Eskişehirspor maçıyla birlikte taraftarla vedalaştı. Tribünler emektar kaptanlarını bağrına bastı. Isınma hareketleri sırasında hakemler ve Eskişehirsporlu futbolcular Ömer Erdoğan’ı tebrik etti. Düzenlenen törende ise Bursaspor Yönetimi ve Teknik Direktör Hikmet Karaman Ömer Erdoğan’a Yeşil Beyazlı takıma yaptığı hizmetlerden dolayı plaket verdi. Tören sırasında kaptanlarına Bursasporlu tüm futbolcular da eşlik etti.

\\\"\\\"

HERKESE NASİP OLMAZ

Törende konuşan Ömer Erdoğan unutamayacağı günleri Bursaspor’da yaşadığını söyledi. Deneyimli futbolcu, “Gönül isterdi ki başkanımız da keşke aramızda olsaydı. Ama olmadı. Bursaspor’da unutmayacak günler yaşadım şampiyonluklar gördüm, camia olarak kenetlendik. Bu formayı giymek, bu başarılara imza atmak herkese nasip olmaz. Futboldan kopmayacağım. Umarım Bursaspor’a hizmet etmeye devam ederim” dedi. Kaptan, daha sonra tribünleri selamlarken, gösterilen ilgi karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

\\\"\\\"

Gol ümidi olarak oyuna girdi

Kaptan Ömer Erdoğan karşılaşmanın 83.dakikasında oyuna dahil oldu. Başarılı oyuncu Yeşil Beyazlı formayla kariyeri boyunca 16 kez ağları havalandırırken, bu maçta gol atamadı.

\\\"\\\"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR