Enişte ile baldızdan seks tuzağı
İstanbul ve Bursa’da iş adamları ile genç kızların çıplak ve cinsel içerikli görüntülerini kaydedip şantaj yapan enişte ile baldızdan oluşan şebeke çökertildi.
BURSA , 17 Haziran 2016 Cuma, 08:42
Enişte ile baldızdan seks tuzağı
İstanbul'da kuyumcu E.P. Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na başvurup, 8 yıl önce gizli kamerayla çekilen görüntülerle kendisine şantaj yapıldığını söyledi. Şikâyet üzerine İstanbul Organize Suçlarla Mücadele ekipleri inanılmaz bir şantaj ağını gün yüzüne çıkardı.

İddiaya göre; E.P., Şile'de estetisyenlik yapan Vildan T. ile 2008'de birlikte oldu. Kadının eniştesi G. S' de o anları kayda aldı. Enişte ile baldız daha sonra kuyumcudan şantajla o dönemin parasıyla 400 bin TL ve iki daire aldı. 8 yıl sonra E.P.'ye aynı şekilde şantaj yapan ikili polisin çalışması sonucu deşifre oldu.

ŞANTAJ İÇİN ARŞİV YAPMIŞLAR

Polis, ikilinin dört işadamına daha tuzak kurduğunu ortaya çıkardı. Ekipler, 13 Haziran'da İstanbul ve Bursa'da yaptıkları baskınlarda iki şüpheliyi gözaltına aldı. El konulan dizüstü bilgisayarlarda ve dijital belleklerde arşivlenmiş cinsel içerikli görüntülere ulaşıldı. E.P.'nin görüntüleri şebekenin başı Vildan T.'nin bilgisayarından çıktı.

POLİS MAĞDURLARI ARIYOR

S'nin bilgisayarından ise verilen ilaçların etkisiyle kendinden geçen çok sayıda genç kadına ait tecavüz görüntüleri çıktı. Vildan T. ile eniştesi G.S Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi. Şebekenin firari 3 üyesinin peşine düşen polis, şantaj ve tehdidin yanı sıra tecavüze de karıştığı belirlenen mağdurlara ulaşmaya çalışıyor.(sabah)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR