Erdoğan çiftinin düğün davetiyeleri satışa çıkarıldı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın 4 Temmuz 1978 tarihli nikah davetiyeleri satışa çıkarıldı.
GÜNDEM , 22 Mart 2017 Çarşamba, 11:36
Erdoğan çiftinin düğün davetiyeleri satışa çıkarıldı!

Yaldızlı krem rengi kağıda basılı olan davetiye sade bir tasarıma sahip. Davetiyenin içinde ise "Tayyip ve Emine'nin evlilik merasimlerine katılımınızla şeref vermenizi istirham ederiz" yazıyor.

Sözcü'den Bora Erdin'in haberine göre, davet sahibi olarak ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın babasının Ahmet Erdoğan ve Emine Erdoğan'ın babası Cemal Gülbaran'ın adı bulunuyor. Davetiyeyi alacak kişinin 60 bin lira ödemesi gerekiyor.

Yazar Şule Yüksel Şenler Recep Tayyip Erdoğan'la Emine Erdoğan'ı kendisinin tanıştırdığını öne sürmüş ve şöyle yazmıştı: "1967 - 1968 yıllarında Emine Hanım'la tanıştık. Çok aktif, kültürel sahalarda çalışmasını seven birisiydi. Beraberliğimiz ve çalışmamız oldu. Ben tesettüre gireli birkaç yıl olmuştu. Emine Hanım ile Tayyip Bey'in karşılaşmalarına ben neden oldum. Erbakan Taksim'de konuşuyordu. Tayyip Bey anons yapıyordu. Yine coşturucu şiirler okuyup gelenleri takdim ediyordu. Biz ön sıradaydık. Karşılıklı bir çekim oldu. Sonra Emine'ye 'Ne oldu yüzün kızardı' dedim. O da 'Ben o zatı rüyamda gördüm. Benim onunla evleneceğim söylendi' diye yanıt verdi. Tayyip Bey'le konuştum. Onun da niyeti olduğunu anlayınca birliktelikleri oldu."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR