Erol Büyükburç'un eski eşi ilk kez konuştu
Vefat haberiyle Tüm Türkiye'yi yasa boğan Erol Büyükburç'un Alman asıllı eski eşi Ute User, bu sabah Söylemezsem Olmaz programına telefonla canlı bağlandı.
MAGAZİN , 13 Mart 2015 Cuma, 13:08
Erol Büyükburç'un eski eşi  ilk kez konuştu
12 yıl Erol Büyükburç'la birlikte olan Ute User, "Böyle olmasına çok üzüldüm, yalnız ölmesini istemezdim" dedi.  Kendisinin de göğüs kanseri rahatsızlığı yaşadığını söyleyen eski eş Ute User, "Ben Erol Büyükburç'la sonsuza kadar mutlu olacağımızı düşünmüştüm, öyle isterdim dedi. Beynim durmuş gibi artık düşünemiyorum, mutlaka cenazesine gideceğim haber bekliyorum" diye konuştu.

2004 yılında evlendiği Büyükburç'un kendisini sürekli aşağıladığı ve ekonomik yönden istismar ettiği iddiasıyla boşanma davası açan Eser, ünlü şarkıcının alyansını çıkarıp evi terk ettiğini söylemiş ve şunları anlatmıştı: "Evliliğimiz güzel başladı ama artık yürümez. Erol Bey alyansını çıkardı, evi terk edip gitti. Karşılıklı boşanma davaları açtık. Zaten uzun zamandır tartışmalar yaşıyorduk. Beni başkalarının önünde sürekli rencide ediyor, hakaretler yağdırıyordu. Beni ekonomik yönden de istismar ediyordu. 20 yıldır Türkiye'de yaşıyorum. Bundan sonra da çalışıp, bu ülkede yaşamaya devam edeceğim."

Eser, evliliklerinin bitmesinde aralarındaki yaş farkının da rol oynadığını ifade etmiş ve şunu söylemişti: "Ben kendisinden 16 yaş küçüğüm, yaşın da önemi var. Kendisi 1936 doğumlu."

"EROL BENİ TEHDİT EDİYOR" DEMİŞTİ

Erol Büyükburç'un boşanmak üzere mahkemeye verdiği eşi Ute Eser, sanatçının kendisini tehdit ettiğini söylemişti. Eser, "Konserleri birlikte organize ediyoruz, kazanılan parayı evin ihtiyaçları için harcıyoruz, ama beni o paraları çalmakla suçladı. Bana, 'Bankalarda paraların var, çıkar ortaya koy' diyordu. Oysa benim onun bilmediği tek kuruş param yok. Evden çekip gittikten sonra, tehditle ofisimden bazı eşyaları istedi, 'Vermezsen, gelir kapıyı kırarım' dedi. İstediği eşyaları verdim. Şimdi de medyaya konuşmamam konusunda tehdit ediyor" demişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR