Ertuğrul Sağlam'dan daha üstün bir hoca
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'la bir türlü yıldızı barışmayan Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, Yeşil Beyazlı takımın yeni patronu Şenol Güneş'in Sağlam'dan üstün bir teknik adam olduğunu söyledi.
BURSASPOR , 01 Haziran 2014 Pazar, 10:00
Ertuğrul Sağlam'dan daha üstün bir hoca

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, Serdar Aziz'in düğün töreninde önemli açıklamada bulundu. Şankaya, Şenol Güneş'in, bir türlü yıldızının barışmadığı Ertuğrul Sağlam'dan daha üstün bir hoca olduğunu söyledi. Şankaya, öncelikle Serdar Aziz'in mutlu günüyle alakalı konuşarak, “Serdar bizim elimizde büyüdü. Allah bu çifte mutluluklar verir inşallah. Benim gibi uzun yıllar evli kalıp yarım asrı devirirler” dedi.

Kadir Şankaya daha sonra Bursaspor'un yeni teknik direktörü Şenol Güneş'le ilgili açıklamalarda bulundu. Şankaya, “Şenol Güneş Bursaspor için çok güzel bir isim oldu. Bir defa titri olan bir antrenör. Yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Bana sorarsanız Ertuğrul Sağlam'ın da üstünde bir teknik adam” ifadelerini kullanarak yine Sağlam'a gönderme yaptı. Kadir Şankaya, Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor'u çalıştırdığı dönemde yaptığı transferleri de eleştirmesiyle dikkat çekmişti.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR