"Eşim etekli kadınların fotoğraflarını çekiyor" deyince...
'Hayatta Her Şey Var' isimli TV programına telefonla bağlanan bir kadın izleyici, eşinin kadınların etek altı görüntülerini çektiğini söyleyerek herkesi şoke etti.
YAŞAM , 25 Kasım 2016 Cuma, 14:32
"Eşim etekli kadınların fotoğraflarını çekiyor" deyince...
Nur Viral'in sunduğu ve Selin Karacehennem'in yorumcu olarak katıldığı 'Hayatta Her Şey Var'  programında ismini vermek istemeyen bir izleyicinin anlattıkları herkesi şoke etti. Eşinin kadınların etek altı görüntülerini çektiğini söyleyen kadın, izleyicileri şoke etti.

''EVLENDİKTEN SONRA YAPMAYACAĞIM''

Telefonla bağlandığı canlı yayında yaptığı itirafla izleyenleri şoke etti. Eşinin kadınların etek altı görüntülerini çektiğini söyleyen izleyici içinde olduğu durumu böyle anlattı:

''Nişanlıyken eşimle ilgili bir şeyler gördüm. Kadınlar etek, ten rengi çorap giydiğinde arkadan cep telefonunu alıp videolarını çekiyordu. Görünce; 'Niye çekiyorsun. Bu yaptığın sapıklık' dedim. 'Benim zaafım var, evlendikten sonra yapmayacağım' dedi. Bunu annemlere söyleyemedim, kayınvalidemlere söyledim. İnsanların videolarını çekiyor çalıştığı yerde. Gördüler ama hiç bir şey demediler.

''6 AY SONRA 810 TANE VİDEO GÖRDÜM''

Evlendik, 6 ay sonra uyurken cep telefonuna baktım, 810 tane video gördüm. Arşiv yapmış. Kanıt olarak bir kaç tanesini alıp sildim. Eşim kalktı, gördüm dedim, sildiğim için dövdü. Hakaret etti. Kayınvalideme söyledim, 'niye bunları yaptın, bunu yapacağına porno film izle' dediler. Evliliğimiz iki sene oldu hala böyle şeyler görüyorum. Şimdi boşanma aşamasındayız.''

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR