Evden kaçan küçük kızın başına gelmeyen kalmadı
Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde evinden kaçan 13 yaşındaki kıza uyuşturucu içirip cinsel istismarda bulunan, aralarında küçük yaşta çocukların da olduğu 11 kişi gözaltına alındı.
GÜNDEM , 22 Şubat 2017 Çarşamba, 16:45
Evden kaçan küçük kızın başına gelmeyen kalmadı

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde evinden kaçan 13 yaşındaki kıza uyuşturucu içirip cinsel istismarda bulunuldu. Olayın ardından aralarında küçük yaşta çocukların da olduğu 11 kişi gözaltına alındı.

POLİS AİLEDEN BİLGİ ALDI

Başiskele'de oturan ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki C.G. evinden kaçarken, bir hafta sonra bulundu. C.G.'nin evden kaçtığında birlikte olduğu kişilerin kendisine uyuşturucu verdiğini söylemesi üzerine, İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi görevlileri, C.G'nin ailesi ile görüşerek olayla ilgili bilgi aldı.

EŞ ZAMANLI OPERASYONLA YAKALANDILAR

Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü C.G'ye uyuşturucu madde veren ve cinsel istismarda bulunan 11 şüphelinin tespitini yaptı. Ardından Emniyet Müdürlüğü ekipleri 11 şüpheli eş zamanlı operasyonla yakalandı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yaşı küçük kıza uyuşturucu temin eden, içmesine aracılık eden ve uyuşturucu maddenin etkisindeyken kendisine cinsel istismarda bulunan, aralarında yaşı küçük erkek çocuklarının da bulunduğu 11 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR