Facebook'tan bulduğu öz babası...
İngiltere'de genç bir kız 13 yaşındayken Facebook üzerinden bulduğu öz babası tarafından bir yıl boyunca her gün tecavüze uğradı. Olayın mahkemeye yansımasıyla baba 6 yıl hapis cezası aldı.
DÜNYA , 02 Mart 2015 Pazartesi, 15:22
Facebook'tan bulduğu öz babası...
 İngiltere 'de 13 yaşındayken babasının tecavüzüne uğrayan kız mahkemede babasıyla daha yeni tanıştığını o yüzden itiraz etmediğini söyledi. Tecavüzün 6 ay boyunca her gün düzenli olarak yaşandığı açıklandı. Babanın tecavüzden önce kıza zorla alkol içirdiği de mahkemeye yansıdı.

Bugün 18 yaşında olan ve kimliği açıklanmayan genç kızın olanlarısosyal görevliye anlatmasıyla skandal ortaya çıktı.

Polis, babanın telefonunda kızıyla cinsel ilişkiye girdiğinin kanıtlarını buldu. İddiaları reddeden babanın 2012 yılında 15 yaşındaki bir başka kızı izni olmadan alıkoymaktan 12 ay hapis cezası aldığı öğrenildi. Kıza cinsel yönden bir saldırıda bulunmasa da koruma altına alınan kızla görüşmesi engellendi.

Mahkemede kızına bir kez cinsel saldırıda bulunduğunu ve kızı 13 yaşındayken 14 kez birlikte olduklarını ileri süren baba, düzenli olarak cinsel ilişkiye girdiklerini ve bunun yanlış olduğunu bildiğini itiraf etti. Babanın alkol bağımlısı olduğu da öğrenildi. Baba, 6 yıl hapis cezası aldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR