Feci kaza sonrası baba-kız birbirini suçladı
Antalya'da bir restoranda çalışan 32 yaşındaki Ersin Ünlü, motosikletle yemek siparişi teslimatından dönerken otomobille çarpıştı. Kafatası parçalanan Ünlü, olay yerinde yaşamını yitirdi
GÜNDEM , 29 Temmuz 2017 Cumartesi, 17:51
Feci kaza sonrası baba-kız birbirini suçladı

Motosikletle çarpışan otomobilde bulunan 4 kişiden sürücünün kim olduğunun belirlenmesi için çalışma yapan polis, araçtakileri polis merkezine götürdü. Otomobildeki arka koltukta oturan 2 kişinin araç kullanmayı bilmediğini belirleyen polis, baba ve kızı üzerinde yoğunlaştı.

Baba A.Y., sürücünün kızı Y.B. olduğu iddia ederken Y.B. ise kaza yapan otomobili babası A.Y.'nin kullandığını ileri sürdü.

Polis merkezinde birbirlerini suçlayan baba ve kızın ifadeleri alınırken kaza yerini gören gören MOBESE görüntüleri incelendi. Aynı zamanda da baba - kızın parmak izleri alındı.

Bu çalışma sonunda otomobili kullanan kişinin A.Y. ve 1.18 promil alkollü olduğu ortaya çıktı. Kızı Y.B.'nin de 0.70 promil alkollü olduğu belirlendi. Baba ve kızı, ifadelerin ardından 'taksirle ölüme sebebiyet vermek suçundan' adliyeye sevk edildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR