Fedakarlık olursa başarı yine gelir
Yeşil Beyazlı kulübü ziyaret eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Geçmişinde olduğu gibi yine fedakarlıklar olursa Bursaspor özlenen başarılara kavuşur” dedi.
BURSASPOR , 24 Nisan 2016 Pazar, 21:16
Fedakarlık olursa başarı yine gelir
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursaspor Kulübü’nü ziyaret etti. Özlüce Tesisleri’ne giden Müezzinoğlu’nu Bursaspor Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu karşıladı.

Müezzinoğlu, “Bursaspor'un tarihi geçmişinden bugüne gelişinde çok önemli fedakarlıklar var. Bundan sonraki süreçte de fedakarlıkların artarak devam etmesini sağlayabilmeliyiz ki tarihi geçmişteki çok mutlu olunan başarıları tekrar yakalayabilelim” dedi.​

\"\"

FUTBOLCULARA ÖZEL İLGİ

Müezzinoğlu ayrıca, sanayicilerin, iş adamlarının ve kentin Bursaspor'a daha fazla sahip çıkmasını, takımla duygu bağlarını güçlendirmesini istediklerini söyledi. Konuşmaların ardından Bursaspor Başkanı Ali Ay, Mehmet Müezzinoğlu’na 9586 nolu Bursaspor Genel Kurul Üyelik kartını takdim etti. 

\"\"

Müezzinoğlu da, Ali Ay’a bir bakan maaşı miktarında Bursaspor Kulübü’ne para bağışında bulunduğu zarfı takdim etti. Daha sonra antrenman sahasına giden Müezzinoğlu, futbolcularla tek tek ilgilendi ve baklava ikram etti.​

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR