'Fenerbahçe maçını kazanmalıyız'
Uludağ Üniversitesi’nde söyleşiye katılan TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene, “Kötü bir süreç geçirdik ama Fenerbahçe maçıyla birlikte çıkış yakalamak istiyoruz” dedi.
BURSA'DA SPOR , 01 Aralık 2016 Perşembe, 05:24
'Fenerbahçe maçını kazanmalıyız'
Spor Toto Basketbol Ligi 9. haftasında 4 Aralık Pazar günü Fenerbahçe’yi konuk edecek olan TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene ve takımın yıldız oyuncuları Kaya Peker ile Sammy Mejia dün Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Genel Menajer Tolga Öngören’in de hazır bulunduğu panel öncesinde Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cenk Aydın, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. ÇIKIŞ YAKALAMAK İSTİYORUZ


Daha sonra Mavi Beyazlılar, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Tecrübelerini öğrencilerle paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Ene, hayatta herkesin bir hayalinin, hedefinin olması gerektiğine vurgu yaptı. Hafta sonu güçlü bir rakibe karşı oynayacaklarını ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “Kötü bir süreç geçirdik ama Fenerbahçe maçıyla birlikte çıkış yakalamak istiyoruz. O yüzden rakibimiz ne kadar güçlü olursa olsun, en iyi basketbolumuzu ortaya koyarak, maçı kazanmalıyız” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR