Fenomen damat adayından yıllar sonra gelen itiraf!
Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran Kaan Güvenilir, bugün katıldığı canlı yayında evlilik programına nasıl katıldığı ve aşk yaşadığı Solmaz Çiros'la bilinmeyenleri anlattı.
MAGAZİN , 16 Nisan 2019 Salı, 12:53
Fenomen damat adayından yıllar sonra gelen itiraf!

Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunuculuk yaptığı evlilik programına katılarak adını duyuran Kaan Güvenilir, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Evlilik programına katılma sürecini anlatan Güvenilir, yaşadıkları aşkla basında büyük yankı uyandıran Güvenilir, olayın bilinmeyen detaylarını anlattı.

"PROGRAM BENİM İÇİN TECRÜBE OLDU"

Sunucuların 'Evlilik programına nasıl katıldın' sorusu üzerine açıklama yapan Kaan Güvenilir, şunları söyledi: "Benim amcam o programda organizatördü ve bana sürekli gel diyordu. O dönem sevgilim olduğu için gitmemiştim sonra ayrılınca gittim ve orada kaldım. Yaptıklarımdan pişman değilim. Benim için o program bir tecrübe oldu. Olumlu ve olumsuz yönleri de oldu tabi.

"HER ŞEY NUMARAYDI DEMEK İSTEMİYORUM"

Sola Çiros'la yaşadığı aşkla programa damga vuran Kaan, yaşadığı aşk içinde "Benim için geçmiş geçmiştir. Her şey numaraydı demek istemiyorum ama olması gerekenler oldu. Yaşanması gerekenler oldu. Herkes kendi istediğini yapar ve yaşar." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR