Fethiye'den görkemli kutlama
Grubunu yenilgisiz kapatan ve gol rekoru kırarak şampiyon olan Fethiye İdman Yurdu 16 yaş altı takımı için düzenlenen şampiyonluk gecesine Fethiye İdman Yurdu Başkanı Şenol Tosun ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç'ta katıldı.
BURSA'DA SPOR , 02 Şubat 2018 Cuma, 08:05
Fethiye'den görkemli kutlama

HABER I Samet ZİNCİROĞULLARI I
Geçtiğimiz sezon 16 Yaş Elit Lig 1. Grup'ta mücadele eden ve grubunu 18'de 18 yaparak ve toplamda 125 gol atıp sadece 9 gol yiyerek lider tamamlayan Fethiye İdman Yurdu takımı için Çağrışan Et Mangal'da kutlama gecesi düzenlendi. Geçekleştirilen organizasyona Fethiye İdman Yurdu Kulübü Başkanı Şenol Tosun, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç ve Kırmızı Beyazlıların tüm yaş kategorilerindeki antrenörleri katıldı. Gecede konuşma yapan Kırmızı Beyazlılar'ın Başkanı Şenol Tosun, "Oyuncularımızı gösterdikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Her birinin çok büyük potansiyeli var. Ümit ediyorum ki Türkiye Şampiyonası'nda da iyi bir performans gösterip bizleri gururlandıracaklar "dedi.

Kutlama gecesinde söz alan Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç ise Fethiye İdman Yurdu Kulübünü başarısında dolayı tebrik ettiğini ve altyapıya verdiği değerle Bursa'daki diğer spor kulüplerine örnek olması gerektiğini söyledi. Başkan Kılıç, "Ben her gittiğim yerde aynı şeyi söylüyorum. Bursa'da altyapıya verdiği önemle sivrilen iki kulüpten bir tanesi Fethiye İdman Yurdu. Üstün bir başarı sergileyerek grubunu lider tamamlayan oyuncu kardeşlerimizi kutluyorum. Buradan söz veriyorum ki Türkiye Şampiyonası'nda da iyi sonuçlar alırlarsa her birini ödüllendireceğiz. Hepsine müsabaklarda diliyorum" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR