Filenin şampiyonu TTK
Serbest muhasebeci mali müşavirlerden oluşan takımların forma giydiği ve çekişmeli geçen ‘BSMMMO 1’inci Voleybol Turnuvası’nın finalinde ipi 3-2’lik skorla TTK takımı göğüslerken, müsabakaları aileleriyle birlikte izlemeye gelen meslek mensupları, yaptıkları tezahüratlar ve açtıkları pankartlarla turnuvanın finaline renk kattı.
SPOR , 23 Mayıs 2012 Çarşamba, 13:20
Filenin şampiyonu TTK

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (BSMMMO) Sağlıklı Yaşam ve Sportif Faaliyetler Komisyonu’nca organize edilen ‘1’inci Voleybol Turnuvası’, Büyükşehir Belediyesi Acemler Kapalı Spor Salonu’nda oynanan final maçı ve ardından gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi. BSMMMO Başkanı Mesut Topcu’nun yanı sıra oda yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu turnuvada ilk olarak, üçüncülük maçı için Atletik Müşavir ve Jetspor takımları karşı karşıya geldi. Heyecanlı geçen karşılaşmanın galibi 2-0’lık skorla Jetspor olurken, Atletik Müşavir takımı turnuvayı dördüncü olarak tamamladı. Üçüncülük maçının ardından ise turnuvanın final maçı için TTK ve İhtisas Spor takımları alkışlar eşliğinde sahaya çıktı. Çekişmeli geçen final müsabakasını aileleriyle birlikte izlemeye gelen meslek mensupları, yaptıkları tezahüratlar ve açtıkları pankartlarla turnuvaya renk katarken, finalde ipi 3-2’lik skorla TTK göğüsledi.

Meslek mensuplarından oluşan toplam 12 takımın kıyasıya mücadele ettiği BSMMMO 1’inci Voleybol Turnuvası’nda final müsabakasının ardından ise ödül töreni gerçekleştirildi. Törende ilk olarak turnuvada görev yapan hakemlere plaketleri takdim edildi. Tamamı bayan meslek mensuplarından oluşan ve turnuvaya renk katan Filenin Sultanları takımı oyuncuları ‘En Centilmen Takım’ ödülünü BSMMMO Yönetim Kurulu Saymanı Erdinç Doğan’ın elinden alırken, turnuvada dördüncü olan Atletik Müşavir takımına ödülünü BSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Nazım Tekelioğlu takdim etti. Turnuvada müsabakalar sonucunda üçüncülüğü elde eden Jetspor’a ödülünü BSMMMO Sağlıklı Yaşam ve Sportif Faaliyetler Komisyonu Başkanı Ayhan Erken verirken, ikinci olan İhtisas Spor’a ise ödülünü BSMMMO Yönetim Kurulu Sekreteri Servet Kuru sundu. Turnuvanın şampiyonu olan TTK ise ödülünü BSMMMO Başkanı Mesut Topcu’nun elinden aldı. Büyükşehir Belediyesi Acemler Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen BSMMMO 1’inci Voleybol Turnuvası, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR