Flaş karar! O maç seyircisiz oynanacak
Ligin 26. hafta erteleme maçı olan ve 9 Mayıs tarihinde seyircili oynanması gereken Trabzonspor Medical Park-Fenerbahçe maçı, TBF'nin ani kararıyla 28 Nisan Perşembe gününe alındı. Karşılaşma seyircisiz oynanacak.
SPOR , 25 Nisan 2016 Pazartesi, 19:07
Flaş karar! O maç seyircisiz oynanacak
Spor Toto Basketbol Ligi’nin 26. haftasında 16 Nisan 2016 tarihinde oynanması gereken Trabzonspor Medical Park –Fenerbahçe karşılaşmasının tarihi yeniden değiştiridi.

Ligin 26. hafta erteleme maçı olan ve 9 Mayıs tarihinde seyircili oynanması gerekenFenerbahçe maçı, TBF'nin ani kararıyla 28 Nisan Perşembe gününe alındı. KarşılaşmaTrabzonspor'un daha önce Efes maçında yaşanan olaylar nedeniyle seyircisiz oynanacak.

İŞTE FEDERASYON'DAN YAPILAN AÇIKLAMA:

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan açıklama.

Spor Toto Basketbol Ligi’ni 26. Haftasında 16 Nisan 2016 tarihinde oynanması gereken Trabzonspor Medical Park – Fenerbahçe takımları arasındaki müsabaka Fenerbahçe takımımızın Euroleague çeyrek final müsabakalarının 5 maç üzerinden oynanabileceği düşüncesi ile lig bitimi sonrası 9 Mayıs 2016 tarihine ertelenmişti. Ancak Fenerbahçe takımımız ilgili Euroleague çeyrek final müsabakaları serisini 3 maç üzerinden tamamlaması münasebeti ile, lig takvimindeki ilk uygun zamanın değerlendirilmesi karar verilmiştir.

Basketbol Süper Ligi Yönetim esasları yönergesinin 15.6.1 maddesi ne uygun olarak Spor Toto Basketbol Ligi’ni 26. Haftası erteleme müsabakası olan Trabzonspor Medical Park – Fenerbahçe müsabakası 28 Nisan 2016 Perşembe günü saat 17:30 da oynatılacaktır. Kamuoyuna duyurulur.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR