Galatasaray başkanından "görevimizin başındayız" açıklaması
Galatasaray Başkanı Cengiz, "Kamuoyuna açıkça ilan ediyorum ki, bana oy veren vermeyen herkesin başkanıyım. Gereken her türlü önlem alınacak. Biz görevimizin başındayız" dedi.
SPOR , 25 Mart 2019 Pazartesi, 15:51
Galatasaray başkanından "görevimizin başındayız" açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, seçim kararıyla sonuçlanan genel kurul sonrası basın toplantısı düzenledi.

Mustafa Cengiz açıklamasında, "Cumartesi günü Galatasaray'ımızda çok tartışma yaratan bir genel kurulu tamamladık. Başlangıcında huzurla başlayan genel kurulumuzun bitişiminde de tartışmalara yer vermemesini isterdik ama öyle olmadı. Yönetimimiz süresince genel kurul üyelerimizin de tasvip ettiği, yadsınamayacak başarılara imza attık. Bu başarıların ardında idari reformlar olduğuna şüphe yoktur." ifadelerini kullandı.

"GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ, EMANETİNİZ EMİN ELLERDE"

Cengiz, daha sonra "Biz görevimizin başındayız. Son genel kurulda haksız bir şekilde alınan kararlara karşı hukuki mücadelelere geçecek ve onları sürdüreceğiz. Tüm Galatasaraylılar müsterih olsun. Emanetiniz emin ellerdedir." açıklamasını yaptı.

Başkan Cengiz, soru almadan basın toplantısını noktaladı.

1 SAAT ERTELEME İLE BAŞLADI

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in düzenleyeceği basın toplantısı 14:30'dan 15:30'a ertelendi. Yönetim kurulu toplantısının uzaması nedeniyle basın toplantısının başlangıç saatinin 1 saat ertelendiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Galatasaray Olağan Genel Kurul'da Cengiz ve yönetimi idari açıdan ibra edilmemişti...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR