Galatasaray Eto'o ile anlaştı
Galatasaray, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ile prensipte el sıkıştı. Dünya yıldızı Eto'o'nun maliyetinin çoğunu sponsorlar karşılayacak.
SPOR , 04 Haziran 2016 Cumartesi, 18:47
Galatasaray Eto'o ile anlaştı
Galatasaray'da sürpriz şekilde ortaya çıkan Samuel Eto'o transferi, bitme aşamasına geldi. Başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek'in önceki gün Antalyaspor Başkanı Güntekin Gencer ile İstanbul'da gerçekleştirdiği gizli görüşmede, tarafların prensip olarak anlaştığı öğrenildi.

SPONSORLAR DESTEK OLACAK

Fotomaç'ın haberine göre; Eto'o'nun sponsorlarının da Kamerunlu yıldızın Galatasaray'a gitmesine sıcak baktıkları ve transferin gerçekleşmesi durumunda tıpkı Antalyaspor'a gidişinde olduğu gibi maddi destek sağlayacakları bildirildi. Galatasaray'ın kasasından çıkacak rakam 3 milyon euro'yu geçmeyecek.

ÇİN VE KATAR'I REDDETTİ

Çin ve Katar'dan gelen teklifleri reddeden Eto'o'nun Galatasaray'ın teklifine olumlu yaklaştığı ve futbolu sarı-kırmızılı kulüpte bırakmak istediği dile getiriliyor. Önümüzdeki hafta iki kulüp yetkililerinin yanı sıra Eto'o'nun menajerleri ve sponsorların de katılacağı son görüşmede bir pürüz çıkmazsa imzaların atılması hedefleniyor.
(Kaynak: Fotomaç)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR