Gece kulübüne silahlı saldırı:2 yaralı
BAHÇELİEVLER’de birahane eğlenen grup, hesabı yüksek bulunca kendilerini getiren arkadaşlarını darp etti. Dövülen genç, evinden getirdiği tabancayla birahanenin önünde rastgele ateş etti. Kurşunlardan biri polis memuruna, diğeri ise garsona isabet etti. Saldırgan kayıplara karışırken, yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.
GÜNDEM , 23 Nisan 2013 Salı, 09:17
Gece kulübüne silahlı saldırı:2 yaralı

Olay, saat 23.00 sıralarında Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde bulunan birahanede meydana geldi. İsmi henüz bilinmeyen bir genç, arkadaşlarıyla birahanede buluşup alkol almaya başladı. Bir süre sonra gruptakiler garsondan hesabı getirmesini istedi. Gelen hesabı yüksek bulan gruptakiler, kendilerini getiren arkadaşlarıyla tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Arkadaşları tarafından darp edilen kimliği henüz genç, evine gidip tabancasını alarak birahanenin bulunduğu yere döndü. Tabancayla birahaneye doğru rastgele ateş etti.

Saldırgan olay yerinden kaçarken, kurşunlardan biri polis olduğu öğrenilen 42 yaşındaki Recep Yılmaz’ın kasığına, diğeri ise birahanede garson olarak çalışan Vahap Bozkurt’un ayağına isabet etti. Vahap Bozkurt, olay yerine çağırılan ambulansla Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Recep Yılmaz da Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülüp tedaviye alındı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polis, kaçan şüpheliyi yakalamak için arama çalışması başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR