Gecenin Kraliçesi'nde Meryem Uzerli krizi!
Star Tv'de yayınlanan "Gecenin Kraliçesi' dizisinde Meryem Uzerli reklamı fazla abartılınca diğer başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Uğur Polat seti bıraktı.
MAGAZİN , 14 Ocak 2016 Perşembe, 09:40
Gecenin Kraliçesi'nde Meryem Uzerli krizi!
Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın başrollerini paylaştığı 'Gecenin Kraliçesi' dizisinin son 6 aydır yoğun şekilde tanıtımı yapılıyor.

MURAT YILDIRIM TANITIMDAN SONRA İSYAN ETTİ

Reklam süresince Meryem Uzerli üzerine olan çalışmaların yoğunluğuna ses çıkarmayan Murat Yıldırım, son tanıtım filminin abartılmasına isyan etti. Dizinin başlamasına bir hafta kala kanalda dönen son tanıtımda Uzerli'in 3 yıl sonra setlere dönmesi vurgulanıyordu. Bu zamana kadar sesini çıkarmayan Yıldırım, bu tanıtımdan sonra isyan bayrağını çekti.

"YILLARDIR BU PİYASADAYIM BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM"

İddiaya göre son tanıtım yayınlandığında Uğur Polat'la karşılıklı sahne oynayan oyuncu, 'Yıllardır bu piyasadayım, ben böyle bir şey görmedim. Benim içinde olduğum her proje tuttu ama sanki diziyi sadece Meryem götürecekmiş gibi gösteriliyor, çalışmıyorum' diyerek seti bıraktı. Murat Yıldırım'ın bu tepkisine destek veren usta oyuncu Uğur Polat da çalışmayı durdurunca sette kriz yaşandı.

SET İPTAL EDİLDİ

Set ekibi durumu hemen dizinin yapımcısına bildirdi ve yapımcı o gün seti iptal etti. Alınan bilgiye göre yapımcı daha sonra Polat ve Yıldırım'ı aynı gün arayarak durumu anlattı ve ertesi gün set kaldığı yerden devam etti. KAYNAK: GÜNEŞ

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR