Gemlik'te otoparklara yeni düzenleme
Gemlik Kulüpler Birliği tarafından işletilecek olan otoparklar, yeniden düzene girdi. Girişine kulübe yapılan otoparklarda, zemin düzenlemesi de yapıldı.
BURSA , 21 Haziran 2016 Salı, 14:55
Gemlik'te otoparklara yeni düzenleme
Gemlik Kulüpler Birliği Başkanı İbrahim Baki, konu ile alakalı yaptığı açıklamada, kulüplerin yaşaması için sürekli gelire ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, "Gemlik’te bulunan spor kulüplerine, Gemlik tarihinin en büyük desteği, otoparkların kulüplere gelir olarak verilmesi ile sağlanmış oldu. Bu anlamda Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz başta olmak üzere Gemlik Belediyesi ve Belediye Meclisine teşekkür ediyorum. Otopark yerleri daha önce ücretsizdi. Bugün ise verilen sembolik ücretler, çocuklarımızın geleceği adına etkili ve önemli olacak. Daha çok çocuğumuz spor yapabilecek ve zararlı alışkanlıklardan uzak duracak. Bu nedenle, küçük maddiyattan çekinmemeli ve çocuklarımızın geleceği adına otoparkları sahiplenmeliyiz’’ dedi.

Otopark ücretleri ise şu şekilde:

"1-4 saat arası 5 lira, 4 saatten sonra her saat 1 lira, Aylık 07.00-19.00 arası 70 lira, Aylık 24 saat lira, Yıllık 07.00-19.00 arası 800 lira ve 24 saati ise bin lira."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR