Genç kadın aldatıldığını Facebook'ta öğrenince...
Facebook hesabından kocasının başka biriyle ilişkisi olduğunu öğrenen B.B., boşanma davasının yanı sıra eşinin sevgilisine de 10 bin liralık tazminat davası açtı
GÜNDEM , 04 Haziran 2014 Çarşamba, 09:51
Genç kadın aldatıldığını Facebook'ta öğrenince...

Bakırköy 8. Asliye Ceza Mahkemesi’nce ön incelemesi tamamlanan başvuruda B.B., “Bu birliktelikten tesadüfen haberim oldu. Cinsel yaşamlarından tutun da sosyal yaşamımıza kadar internette konuştukları, gece geç saatlerde buluşmaları, tatile gitmeye kadar varan ilişkileri vardır. Bu nedenle eşime boşanma davası açtım. Kişilik haklarıma saldırıldı” dedi. B.B, Yargıtay’ın “Aldatma eylemine katılan kişiye de aldatılan eşin bu nedenle uğramış olduğu zararı aldatan eş gibi tanzim yükümlülüğü vardır” kabulü çerçevesinde 10 bin lira tazminat talep etti.

Kendisi de evli olan B.S.T. ise tazminat talebi hakkında, “E.B. ile internet ortamında tanıştım ve tanışmamız internet ortamında kaldı. B.B eşiyle olan problemlerini kendi üzerinden aşmaya çalışmaktadır” dedi. B.S.T’nin avukatı ise “Davacı B.B müvekkilimi zenginleşme aracı olarak görmektedir. Müvekkilimden tazminat talebi haksızdır” şeklinde savunma yaptı. B.B’nin avukatı Coşkun Atılgan ise “Her iki tarafın da evli olmasına rağmen eşler dışında başka bir kimse ile özel hayatlarını paylaşmaları ahlaki değerlerle çatışmaktadır” dedi. B. çiftinin boşanma davası devam ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR