Genç kadını sokak ortasında benzin döküp yaktılar
Adapazarı 'nda 2 çocuk annesi 25 yaşındaki Aslı Can, dün gece evine giderken cadde ortasında üzerine benzin dökülerek yakıldı. Alev topuna dönen kadın, yangın söndürücü ile müdahale edilerek söndürüldü. Hastaneye kaldırılan ve daha sonra İstanbul'a sevk edilen kadını, üvey amcası Tayfun B.'nin yaktığı öne sürüldü.
GÜNDEM , 14 Mayıs 2013 Salı, 12:19
Genç kadını sokak ortasında benzin döküp yaktılar

Olay, dün saat 23.30 sıralarında meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşandığı belirtilen Aslı Can, yürüyerek evine giderken cadde ortasında tartıştığı bir kişi tarafından üzerine benzin dökülerek ateşe verildi.
Çevre esnafının ifedesine göre ateş topuna dönen ve caddede çığlık atarak koşan kadını, bir esnaf işyerindeki yangın söndürücü ile müdahele ederek söndürdü.

İSTANBUL'A SEVK EDİLDİ

112 ambulansı ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan genç kadın, acil servise alınırken sedyede acı içerinde kıvrandı. Eli yüzü ve vücudunun üst kısmı yanan genç kadın, ilk müdahalesi yapıldıktan sonra İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Polis, olay yerinde yaptığı araştırmada pet şişe içerisinde benzin bulurken, olayı gerçekleştirdiği öne sürülen genç kadının üvey amcası 37 yaşındaki Tayfun B.'nin arandığı bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR