Gerekeni yapacağız
Hikmet Karaman, merhum başkan İbrahim Yazıcı'ya salı günü verdikleri Avrupa kupalarına gitme sözünü yerine getirdiklerini söyleyeceğini belirtti.
BURSASPOR , 11 Mayıs 2013 Cumartesi, 11:44
Gerekeni yapacağız

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Pazartesi akşamı oynayacağımız maç için Eskişehirspor yönetimine ve camiasına Bursa olarak teşekkür etmek istiyoruz. Karşılaşmanın gerekirse tehir edilmesini, başka tarihte oynarız, açıklamaları takdirle karşılanan bir olay" dedi. Zor günler yaşadıklarını dile getiren Karaman, "Bursa camiası olarak şehrimiz, insanlarımız kadirşinaslığını bir kez daha rahmetli şampiyon başkanımızın, dik duruşlu başkanımızın cenazesinde ortaya koydu” ifadelerini kullandı.

SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ
Eskişehirspor ile önemli bir mücadeleye çıkacaklarını vurgulayan Hikmet Karaman, sözlerini şöyle sürdürdü: " Rahmetli başkanımıza verdiğimiz sözü tutmak zorundayız. Beni bu kulübe kendisi getirdi ve getirirken de, 'Hikmet bu kulüp Avrupa'ya gidecek' dedi. Ben de 'Başkanım biz canımızı vermeye hazırız. Bu görevi takımla taraftarla birlikte yerine getireceğiz' dedik. Allah nasip ederse salı günü yanına gidip verdiğimiz sözü yerine getirdik, demek istiyoruz"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR