Geri dönüyor! İşte Nokia'nın efsane telefonu
Cep telefonu tarihinin efsanelerinden birisi olan Nokia 3310'un yeniden üretilecek olan hali olabileceği düşünülen yeni bir görüntü, gündemi oldukça meşgul edecek gibi gözüküyor.
TEKNOLOJİ , 20 Şubat 2017 Pazartesi, 11:37
Geri dönüyor! İşte Nokia'nın efsane telefonu

Cep telefonu tarihinin efsanelerinden birisi olan Nokia 3310'un geçtiğimiz günlerde yeniden piyasaya sunulacağı açıklaması özellikle eski kullanıcılarda büyük bir heyecan oluşturmuştu.

Tasarım konusunda merak uyandıran yeni Nokia 3310'a ait ilk konseptlerden birisi geçtiğimiz günlerde internette kısa sürede oldukça büyük bir yankı buldu.
Görseldeki cihazın gerçek Nokia 3310 olduğu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor olsa da internetteki ilk gerçekçi konsept olduğu söylenebilir.

Görüntüde oldukça sade bir Android arayüzüne sahip olan yeni Nokia 3310, büyük kardeşinin tasarımsal çizgilerini büyük ölçüde korumayı başarmış.

Kalınlık, boyut gibi bilgilerin paylaşılmadığı görsel Reddit üzerinde gerçek olabileceği konusundaki tartışmaları çoktan yarattı.

Bakalım Nokia'nın efsane telefonu 3310, yenilenmiş haliyle karşımıza geldiğinde görseldeki ile örtüşecek mi? (shiftdelete.net)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR