Giden sevgilinin ardından ilk sözler
Yüzü olduğu marka için 'Geç Olmadan İlk Adımı At' adlı bir parça yazan Murat Boz, şarkıyı Aslı Enver'le ayrılmadan önce yazdığını ve son zamanlarda hiç pişmanlığı olmadığını söyledi.
MAGAZİN , 11 Mayıs 2018 Cuma, 10:10
Giden sevgilinin ardından ilk sözler

Aslı Enver'le üç yıllık beraberliğini sonlandıran şarkıcı, aşk ve pişmanlık üzerine konuştu: "Geç kaldığım oldu, hem de çok ama genelde kadere inanırım. Bundan dolayı zamanla pişmanlık da yaşadım. Sadece aşkla ilgili değil, her konuda... Ama son zamanlarda hiç pişmanlığım olmadı. Hayat devam ediyor." Boz, şarkıyı ayrılık öncesi yazdığını da sözlerine ekledi.

Artık sadece işine odaklanacağını belirten şarkıcı, "Albüm çalışması ve film projesi var. Güzel senaryolar geliyor, henüz karar vermedim. Kalbime ve ruhuma dokunursa, oynarım. Dram, aksiyon fark etmez. Müziği de asla bir kenara atamam" şeklinde konuştu. Boz, 1.2 milyon TL'ye aldığı spor otomobilinin, Enver'le ayrılığıyla bağdaştırılmasına ise bir anlam veremediğini belirtti. Popçu, "Hayatımda spor arabalar hep oldu. Bunu Aslı'yla ilişkilendirmek doğru değil" açıklamasını yaptı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR