Gökhan İnegöl'e imzayı attı
Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, geçen yıl Tokat Belediye Plevnespor'da forma giyen pasör Gökhan Çatal'ı transfer etti.
BURSA'DA SPOR , 09 Haziran 2016 Perşembe, 08:08
Gökhan İnegöl'e imzayı attı
İnegöl Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Baştürk, İnegöl Belediyespor Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında, Gökhan ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi. Gökhan Çatal'ın takıma katkı sağlayacağına inandıklarını belirten Baştürk, “Voleybola Emniyetspor'da başlayıp, sırasıyla TOFAŞ, Maliye Milli Piyango, Halkbank, Tokat Belediye’de forma giymiş. Ayrıca 22 kez de milli takım formasını sırtına geçirdi” dedi.  

HEDEF ÜST SIRALAR

Kadronun yavaş yavaş şekillendiğini belirten Baştürk, hedeflerinin önceki yıllara göre daha üst sıralarda ligi bitirecek bir takım oluşturmak olduğunu vurgularken, Gökhan da Bursalı bir voleybolcu olarak İnegöl Belediyespor'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, “İnşallah geçen seneye göre ligi daha iyi yerlerde bitirmek için elimizden gelen uğraşı vereceğiz. İki taraf için de hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR