Gülben Ergen, Erol Köse'nin özrünü...
Gülben Ergen'in kendisinden özür dileyen Erol Köse'ye cevabı merak konusuydu.
MAGAZİN , 26 Nisan 2018 Perşembe, 14:44
Gülben Ergen, Erol Köse'nin özrünü...

Ünlü şarkıcı, yaptığı açıklamada "Erol Köse'nin özrünü kabul ediyorum, davayı geri çekiyorum" dedi.

Son dönemlerde yeni aşkıyla magazin sayfalarını süsleyen Gülben Ergen'in kendisinden özür dileyen Erol Köse'ye cevabı merak konusuydu.

30 GÜN ZORLAMA HAPİS CEZASI İSTENMİŞTİ

Gülben Ergen, Erol Köse'ye koruma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsi aldırmıştı. Kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla 3 ay koruma kararı aldıran Gülben Ergen, Erol Köse'nin programında ve sosyal medya hesaplarında hakaretlerini devam ettirdiğini belirterek, 30 gün zorlama hapsi verilmesi için mahkemeye başvurmuştu.

CEZASI KESİNLEŞİNCE ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Ünlü şarkıcının şikayetini haklı bulan mahkeme, Erol Köse'ye 3 gün zorlama hapsi verdi. Bu karar sonrası Erol Köse, instagram hesabı üzerinden paylaştığı video ile vicdani olarak Gülben Ergen'den özür dilediğini duyurdu.

GÜLBEN, DAVAYI GERİ ÇEKTİ

Bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Erol Köse'nin özrünü kabul ediyorum, davayı geri çekiyorum" diyen Gülben Ergen, şu ifadeleri kullandı: "Kötü söz söylememe, kalp kırmama orucundayım uzun yıllardır. Kimin ne yaşadığı beni zerre ilgilendirmiyor. Mesleğim başkalarının hayatlarını irdelemek ve yargılamak hiç olmadı. Hakkımda çıkan tüm asılsız haberler için hukuk yolunu ve sessizliği seçtim. Hak yerini hep buldu. Daha da bulacak. Bir değil, bin kere özür dileyen ve araya bende kredisi sonsuz dostlarımı koyan Erol Köse... Size yüreğimin kırgınlığı geçmedi, ama organize olmuş bir örgüt gibi, benim ölümüme çalışan, adeta bir çetenin dolduruşuna geldiğinizi söylediğiniz özürünüz başım üstüne. Aldığınız ceza ile ilgili davamı Avukatım Altın Mimir bugün geri çekiyor."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR