Gülben Ergen sevgilisi Burak Törer'in evini bastı iddiası
Bir süredir birlikte olan Instagram üzerinden aşk dolu paylaşımlar yapan Gülben Ergen ve Burak Törer çiftinin ayrıldığı iddia edildi.
MAGAZİN , 16 Temmuz 2018 Pazartesi, 18:48
Gülben Ergen sevgilisi Burak Törer'in evini bastı iddiası

Instagram üzerinden aşk dolu hallerini takipçileriyle paylaşan Gülben Ergen ve Burak Törer çiftinin ayrıldı. İddiaya göre Gülben Ergen'in sevgilisi Burak Törer'in evini bastığı ifade edildi.

"GÜLBEN ERGEN SEVGİLİSİNİN EVİNİ BASTI"

Bülent Cankurt'un köşesine taşıdı iddialara göre olay şu şekilde gerçekleşti: "Geçen hafta Bodrum'da sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Burak Törer, işleri nedeniyle İstanbul'a dönmüş. Birkaç gün sonra haber vermeden İstanbul'a giden Ergen, akşam ona sürpriz yapmak istemiş. Öncesinde telefon açıp ne yaptığını sormuş. Kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla evde olan Törer, Ergen'in yanlış anlayacağını düşünerek yalnız oturduğunu söylemiş. Ergen de 15 dakika sonra soluğu sevgilisinin evinin kapısında almış.

"NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRMIŞ"

Tabii hem Ergen, hem de Törer neye uğradığını şaşırmış. Sevgilisinin kendisine yalan söylemesine çok kızan Ergen, bağırıp çağırmaya başlamış. Misafirler evden kaçarken kavga da iyice büyümüş. İşte bu kavganın ardından Ergen, fotoğrafları silmiş. Şimdilerde araları limoni olan çift, umarım ilişkilerini kurtarmayı başarır."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR