Nil Erkoçlar yaşadıklarını kasığına yazdırmış

Nil Erkoçlar yaşadıklarını kasığına yazdırmış

Nil Erkoçlar’ın yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar’ın kasığının üstüne yaptırdığı dövme Erkoçlar’ın ruh halini en çıplak haliyle gözler önüne serdi.

26 Yaşında olan ve aldığı karar ile hayatına Erkek olarak devam etmeyi seçen Nil Erkoçlar 3 hafta önce geçirdiği ameliyatlarla cinsiyetini değiştirdi ve Rüzgar ismini aldı. Nil Erkoçlar erkek olmadan önceki son tatilini ise Antalya’da yaptı. Tatil sırasında kısa saçları ve farklı giyimiyle dikkat çeken Erkoçlar’ın 2012 yılının yaz aylarında değişim sürecinde olduğu görülüyordu. Daha çok erkek kıyafetleri giymeyi tercih eden Nil (Rüzgar) Erkoçlar, verdiği pozlarla Erkeksi bir çizgi çizdiğini gösteriyordu.

Vücudunun çeşitli bölgelerinde bir çok dövme bulunun Erkoçlar’ın son olarak kasığının üst bölümüne ingilizce "You All Laugh Because I’m Different. I Laugh Because You Are All Same" yazdırdı.

Erkoçlar’ın kasığına yaptırdığı bu dövmenin anlamı ise "Farklı olduğum için bana gülüyorsunuz. Ama hepiniz aynı olduğunuz için ben size gülüyorum"du.Çıktı al / Tavsiye et
OKUYUCU YORUMLARI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
BURSA HAKİMİYET SİZİNLE HER YERDE !
E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN, HABERLER SİZE GELSİN :
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
designed by nette interactive