Güvenli diye park etti, 35 bin lirası gitti!
İstanbul Sultanbeyli'de halıcılık yapan Ahmet Cantürk'ün güvenli olduğunu düşünerek aracını benzin istasyonu yanına park etse de hırsızların hedefi olmaktan kurtulamadı.
GÜNDEM , 07 Şubat 2018 Çarşamba, 10:19
Güvenli diye park etti, 35 bin lirası gitti!

Aracın camını kıran hırsızlar, yaklaşık 35 bin değerindeki halıları çalarak kayıplara karıştı.

Sultanbeyli'de halıcılık yapan Ahmet Cantürk, mal yüklü arabasını güvenli olduğunu düşünerek Fatih Bulvarı üzerindeki bir benzin istasyonunu yanına park etti. İçerisinde yaklaşık 35 bin TL'lik halı bulunan araç, sabah saatlerinden hırsızların hedefi oldu. Aracın camını kırarak içeri giren hırsızlar, yaklaşık 35 bin TL değerindeki halıları alarak kaçtı.

Sabah arabasının yanına gelen Ahmet Cantürk aracının camlarını kırılmış bir şekilde görünce polis ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede bulunan güvenlik kameralarını inceleyerek hırsızları bulmak için çalışma başlattı.

"35 bin lira dolaylarında bir zararım var" diyen Ahmet Cantürk" Ben kendi çapımda bir esnafım arabam dolu vaziyette bir yıldır hem kameraların güvenliği olduğu için hemde güzergah olduğu için buraya park ediyordum. Sabaha karşı baktığımda arabanın camlarının kırık olduğunu gördüm. Sonra görüntülerden gördük. Polis arkadaşlar gerekli evrakları bilgileri aldılar. Ben emniyetimi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR